Content marketing

Ľudia na Google hľadajú informácie. Poskytnite im hodnotné informácie a Google Vás odmení.

Content marketing

Čo to je?

Content marekting je spojením pútavého textu s atraktívnym dizajnom, resp. obrazom. Dizajn nie je nesmierne dôležitý iba na Vašom webe, ale rovnako aj na sociálnych sieťach, pri tvorbe PPC kampaní alebo newslettroch. Precízny a pútavý obsah by na Vašej stránke nemal chýbať. Ak totiž návštevníka Vašej stránky dostatočne nezaujmete vy, dokáže to niekto iný.

Čo vám to prinesie?

Pri content marketingu sa zameriavame na tvorbu kvalitných a relevantných textov na Váš web, dôkladnú voľbu vizualizácií, infografík a obrázkov, ktoré ladia s tematikou stránky. V mnohých prípadoch považujeme za nevyhnutnú na stránke práve blogovú sekciu. Vytváranie kvalitných článkov na vybrané kľúčové slová napomáha prirodzene zvyšovať vašu pozíciu vo vyhľadávači. Články vytvárame v súlade so SEO tak, aby priniesli na Vašu stránku čo najviac relevantných zákazníkov, ktorí majú reálny záujem o Vaše produkty a služby.

Tvorba obsahu

Ako pracujeme?

Ak klientovi pripravujeme stránku, kladieme dôraz nielen na textovú časť. Rovnako podstatný sa pre nás stáva aj dizajn webu. Dizajn webu spolu s textami pripravujeme tak, aby zasiahol priamo Vašu cieľovú skupinu. Content marketing v našom podaní pozostáva z nasledovných krokov:

  1. dôkladná analýza kľúčových slov na základe Vášho biznisu a Vašej konkurencie
  2. content-edičný plán uverejňovania článkov na základe vybraných kľúčových slov (v prípade tvorby článkov pre blogovú sekciu)
  3. proces schaľovania konceptu s klientom
  4. tvorba originálnych textov v súlade so SEO
  5. report – analýza výsledkov na konci každého mesiaca pre klienta

Prečo práve my?

Našu prácu orientujeme najmä na malé a stredné podniky. Obsah na Váš web netvoríme masovo, ale dbáme na Vašu jedinečnosť. Dávame si záležať na tom, aby sme oslovili pre Vás čo najrelevantnejšiu cieľovú skupinu, na ktorú komunikujeme jej unikátnym „jazykom“. Osobný prístup ku content marketingu na Vašom projekte zabezpečí Vašu spokojnosť.

Chcem analýzu zadarmo

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.