DIGITAL PIE 2018: SME MEDZI NAJÚSPEŠNEJŠÍMI AGENTÚRAMI SLOVENSKA

Simona SzászováAgentúrny život, Blog, Práca s klientmi

Ditigal pie 18

Digital PIE je prestížna marketingová súťaž, ktorá určuje poradie najúspešnejších agentúr na Slovensku. A nám sa podarilo byť súčasťou. Do súťaže sa prihlásilo cez 40 agentúr. Našej spoločnosti EnterCompany sa v rámci kategórie Rising Stars, teda najrýchlejšie rastúcich agentúr podarilo obsadiť skvelé 3. miesto.

Súťaž Digital PIE má na Slovensku naozaj zvučné meno, o čom svedčí aj fakt, že sa do tohto ročníka prihlásilo v tomto roku až 159 prác, čo je oproti predchádzajúcemu roku nárast o 27%.

Digital PIE 18 entercompany

V rámci kategórie performance sme sa s našou prácou Druhá šanca na život pre klienta MB Tech dostali so spoločnosťou SCR do shortlistu, teda medzi 6 vybraných agentúr a podarilo sa nám obhájiť náš minuloročný úspech. V porote bolo 14 najvýznamnejších marketérov zo Slovenska, či už na strane špecialistov alebo zo strany klienta. O to viac si ceníme naše víťazstvá.

Pozrite si našu prácu Druhá šanca na život a posúďte sami. Tešíme sa na Vašu spätnú väzbu.

Najúspešnejšou agentúrou na Slovensku sa stala Zaraguza, ktorých pozorne sledujeme a od ktorých častokrát čerpáme inšpiráciu. Srdečne jej gratulujeme.

Veľmi sa tešíme z výhry a sme radi, že môžeme získané poznatky prinášať všetkým našim klientom.

Simona Szászová

Simona Szászová

Simonka miluje prírodu, hory, svoju prácu a ľudí, ktorými sa obklopuje. Ak akurát nepracuje, tak jazdí na koňoch. Jej asistentkou je náš obľúbený jazvečík Sandy, ktorý často svojou prítomnosťou spestruje naše všedné pracovné dni.
Simona Szászová