Simona Kubán
CEO, sales manager

Simonka miluje prírodu, hory, svoju prácu a ľudí, ktorými sa obklopuje. Ak akurát nepracuje, tak jazdí na koňoch, trávi čas s rodinou alebo je na ceste do Banskej Bystrice. Jej asistentkou je náš obľúbený jazvečík Sandy, ktorý často svojou prítomnosťou spestruje naše všedné pracovné dni.

Miriam Holá
Managing Director, Online Specialist

Vychutnať si život naplno, veľa sa smiať a tráviť čas v prírode. To je Mirkin svet a to čo ju baví.
Mirka je milovníčka dobrého jedla, snowboardingu a spoznávania nových dobrodružstiev. Ak jej ostane chvíľka pre seba, rada si prečíta dobrú knihu či pozrie príjemný film.

Paulína Štofirová
Account Manager

Fascinuje ju geografia a preto veľa cestuje po zabudnutých koncoch sveta, baví ju takmer každý šport – hrá (a pozeráva) futbal, pivo pije najradšej z plechovky, veľa sa smeje a myslí si, že občasný hejt nezaškodí.

Nika Duchová
Junior account manager

Nika je dôkazom toho, že aj vyštudovaná hygienička sa dokáže venovať online marketingu. A nie len tomu. Svoj voľný čas rada venuje nekonečne dlhým prechádzkam v prírode, dobrej káve, pečeniu a samozrejme degustovaniu svojich výtvorov.

Thomas Svitok
Junior Social Media Specialist

Aktívne sa venuje futbalu, ktorý mu zaberá skoro všetok voľný čas. Okrem toho si rád prečíta zaujímavú knihu a do roboty chodí na skejte. Ak sa dá snaží sa každý rok spoznať aspoň dve nové krajiny. Tvrdí, že jediná konštantná vec v živote je zmena a v online svete to platí hneď dvakrát. Preto neustále sleduje novinky zo sveta Facebooku a Instagramu.

Ján Zachar
Grafik

Chodil na Školu umeleckého priemyslu a Vysokú školu výtvarných umení. Napriek mladému výzoru, má už 75 rokov a prešiel množstvom umeleckých profesií. Futbal hrával za Bohemians Praha a hokej za Púpavovú 8. Grafike sa venuje od roku 1990.

David Forgáč
PPC specialist

Milovník adrenalínu, náš PPC špecialista Dávid, berie svoju prácu zároveň ako koníček. Okrem iného rád sleduje vývoj online marketingu, ktorý sa neustále mení. Ak nesedí za kompom a nesleduje novinky, relaxuje aktívne buď v horách alebo s činkami v rukách.

Mika Polohová
Copywriter

Stále ma so sebou dva až tri mobily, notebook a zápisník na nápady. Keď nepíše, odchádza do sveta v ktorom vyrastala. Bez signálu a internetu, kde zavára kompóty, varí džem, okopáva záhradku a počúva príbehy starých ľudí.

Veronika Zemanová
Internship

Milovníčka dobrého filmu, ktorá rada fotografuje a facsinuje ju všetko iné, nezvyčajné. Rada cestuje, objavuje a zažíva spontánne veci, ale ak ostane doma rada si niečo uvarí.Miluje pivo a kyslé uhorky.

Maroš Kovalik
Internship

Zanietený samouk v rôznych oblastiach, ktorý rád číta, objavuje a cestuje slovenskom i svetom. Fanúšik spontánnych nápadov a adrenalínových atrakcií no zároveň si vie často dopriať oddych.