TAJOMSTVÁ GOOGLE

Miriam HoláBlog, SEO

tajomstvá google

Záhada Google nikdy nebude vyriešená. Už v starovekom Ríme filozofi skúmali čo Google dokáže a ako nájsť odpovede na všetky otázky sveta. Gréci objavili neprebádané zákutia Google a inžinieri z Ruska neváhali hacknúť samotný prazdroj všetkých našich otázok.

via GIPHY

EnterCompany je s Google spriaznená duša a naše cesty sa spojili už pred niekoľkými rokmi až desaťročiami. Pravidelne dostávame od Google informácie o tajných novinkách a s niektorými sme sa rozhodli s Vami podeliť.

Túžite vždy vedieť, ak niekto Vašu firmu spomenie na internete? Tak potom je tu Google Alerts. Zadáte doň meno Vašej firmy, svoje meno, prípadne meno frajerky a tadá. Notifikácie sa začnú len tak sypať.

via GIPHY

Fotka z dovolenky Vašej prababičky pri nádhernom majáku Vám visí v obývačke a Vy sa každý deň pýtate sami seba, odkiaľ len môže byť? Google Vám vie aj s tým to pomôcť. Vedeli ste, že môžete vyhľadávať aj pomocou obrázka? Stačí ho vložiť cez funkciu Google pictures.

Pamätáte na leto 2017? Každé dieťa točilo so svojim anti stresovým Fidget Spinnerom. Mňa skôr zaujímalo, z čoho majú tie deti stres, ale to je už iná téma. Vy môžete mať svoj Fidget Spinner online a točiť si s nim kedy len chcete. Napríklad aj na pondelňajšej porade so šéfom. Stačí napísať do Google toto zázračne slovo : Fidget Spinner a vualá antistresujte sa online.

Vráťme sa k Vašej pondelňajšej porade so šéfom. Tiež radi bombardujete svojich kolegov so zaujímavými informáciami zo sveta? Aj v tomto Vám Google pomôže. Stačí napísať do vyhľadávača slovo: Fun Fact a objaví sa nekončiaca studnica zaujímavosti. Čo tak každému kolegovi jeden zaujímavý fakt? Určite Vás budú zbožňovať. ?

A posledná finta „fň“ z dnešného súdka. Tiež Vám lezie na nervy, keď Váš kolega sa vás denne spýta trilión otázok, miesto toho aby si odpovede radšej vygooglil? Spravte to namiesto neho a pošlite mu vtipný link s výsledkom. Napríklad ako sme to za Vás spravili MY presne na tomto linku TU.

via GIPHY

Tajomstvá Google pre tento článok sú vyčerpané. Ak však stále nemáte taký blízky vzťah s Google, ale radi by ste svoju firmu v ňom zviditeľnili najviac ako sa len dá, neváhajte nás kontaktovať. MY Vám s tým radi pomôžeme.

Miriam Holá

Miriam Holá

Vychutnať si život naplno, veľa sa smiať a tráviť čas v prírode. To je Mirkin svet a to čo ju baví.
Mirka je milovníčka dobrého jedla, snowboardingu a spoznávania nových dobrodružstiev. Ak jej ostane chvíľka pre seba, rada si prečíta dobrú knihu či pozrie príjemný film.
Miriam Holá

Miriam Holá (všetky články)