Tvorba webstránok

Prehľadná a funkčná webstránka môže výrazne zvýšiť predaj vašich produktov a služieb.

Tvorba webstránok

Čo to je?

Ak chcete ponúkať svoje produkty a služby v online svete, potrebujete prehľadnú a funkčnú webovú stránku. Vytvoríme pre Vás presne to, čo potrebujete. Premakaný UX, dizajn a texty na stránke budú prediskutované a rozanalyzované do najmenších detailov. Vytvárame jednoduché stránky alebo e-shopy, ktoré si navyše budete vedieť obsluhovať aj sami, bez nutnosti administrátora. Taktiež zabezpečujeme aj redizajn už existujúcich stránok.

Čo vám to prinesie?

Kvalitne vytvorený UX spolu s dizajnom ponúknu vaším zákazníkom jednoduchú a príjemnú orientáciu na stránke. Zaujímavejší dizajn a jednouché prostredie pri nákupe Vám navyše pritiahne množstvo zákazníkov, ktorí sa k Vám budú chcieť opakovane vracať. Stránka na najpopulárnejšej platforme Vám zaručí, stály prístup k novým aktualizáciám a pohodlné prispôsobovanie Vášho webu.

Ako pracujeme?

Na vytvorenie web stránok používame prevažne platformu WordPress, využívame však aj iné CMS platformy vhodné pre e-shopy.

  1. Na úvod sa Vás budeme veľa pýtať, aby sme získali presnú predstavu o tom, akú stránku chcete
  2. Následne pripravíme náhľady, ktoré si spoločne odsúhlasíme
  3. Pri realizácii ďalších krokov budete vždy informovaný a Váš feedback zapracujeme
  4. Pri odovzdaní stránky si ju s Vami celú prejdeme a ukážeme Vám, ako ju môžete administrovať

Prečo práve my?

Vieme pre Vás vytvoriť web, ktorý je kvalitne spracovaný po dizajnovej aj UX stránke. Naše webstránky sú navyše užívateľsky veľmi priateľské. Máme veľa skúseností v tomto sektore a držíme krok s novými trendmi a vylepšeniami. Naša práca nás baví, a preto Vám odovzdáme výsledok z ktorého je cítiť, že bola tvorená so zápalom a kreatívnym nadšením.

Chcem analýzu zadarmo

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.