Budovanie Corporate Identity

Štýl a tón akým firma komunikuje, je základ úspechu.

Budovanie Corporate Identity

Čo je Corporate Identity?

Corporate Identity alebo firemná identita je spôsob prezentácie firmy navonok a prejavuje sa vo všetkých komunikačných výstupoch a vizuálnych prvkoch spoločnosti. Medzi tieto prvky patrí názov firmy, logo, firemné farby a celkový dizajn propagačných produktov, ktoré v tlačenej forme predstavujú dokument označovaný ako dizajn manuál.
Našim cieľom je vytvoriť individuálny a pre firmu typický obraz spoločnosti, ktorý zodpovedá firemnej filozofii a jej cieľom a vedie k lepšej rozpoznateľnosti značky.
Naším cieľom je odlíšiť Vás od konkurencie pomocou vizuálnej komunikácie, ktorú spolu vybudujeme.

Čo vám to prinesie?

Pri budovaní značky je dôležité zadefinovať si jej vizuálnu komunikáciu, ktorou sa bude firma prezentovať. Je to poznávacie znamenie pre Vašich zákazníkov, výzor Vašej firmy, na základe ktorého Vás zákazníci budú vedieť identifikovať. Cieľom corporate identity je budovanie značky v mysliach zákazníkov. Tvorba brandu je však len začiatok. Poradíme vám aj ako uviesť značku na trh a ako ďalej efektívne komunikovať.

Linkbuilding

Ako pracujeme?

Je pre nás dôležité aby výsledná vizuálna komunikácia, ktorú pre Vás na mieru navrhneme, zodpovedala firemnej filozofii. Tvorbe vizuálnej identity predchádza zadefinovanie značky a dôkladný rozhovor s klientom o jeho predstavách.

  1. V prvom kroku sa s klientom stretneme a diskutujeme o príbehu, ktorý sa za značkou skrýva, o jej cieľoch a víziách, a v neposlednom rade o tom, ako by podľa klienta mala vyzerať.
  2. Po zoznámení sa s firemnou filozofiou vypracujeme koncepciu identity, v ktorej vyzdvihneme najlepšie vlastnosti firmy a odlíšime ju tak od konkurencie.
  3. Pripravíme návrh loga, definujeme základné farby a štýl písma
  4. Identitu firmy spracujeme vo forme dizajn manuálu, ktorý zahŕňa nielen grafický vizuál ale celkový firemný dizajn.
  5. Podľa potreby vypracujeme aj vizuálny návrh prezentácie, propagačných predmetov, vizitiek alebo hlavičkového papiera.
  6. Poskytneme poradenstvo ohľadom uvedenia značky na trh a efektívnej komunikácie s cieľovou skupinou

Prečo práve my?

V našom tíme spájame kreativitu a marketing, aby sme efektívne vyplnili priestor medzi víziou a cieľmi firmy. Naše doterajšie skúsenosti sú výhoda, na ktorú sa môžete pri spoločnej spolupráci spoľahnúť. Naši grafici vypracujú koncepciu identity, ktorá bude odrazom firemnej filozofie a bude ju kvalitne reprezentovať. Na základe vašich predstáv pre Vás vytvoríme úspešnú firemnú identitu, s ktorou vystúpite z radu.

Chcem analýzu zadarmo

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.