Linkbuilding

Vyhľadávače sa zameriavajú na spätné odkazy a zmienky o Vašej webstránke.

Linkbuilding

Čo je to Linkbuilding?

Linkbuilding je blízko spätý so SEO. Pri linkbuildingu vytvárame spätné odkazy, ktoré umiestňujeme v známych magazínoch, fórach či sociálnych sieťach. Tieto odkazy zvyšujú silu a viditeľnosť Vašej stránky.

Čo vám to prinesie?

Ak na Vašu stránku odkazujú silné médiá, odzrkadľuje sa to v návštevnosti a sile Vašej spoločnosti. Stránky s lepšou pozíciou vplývajú na výsledky SEO optimalizácie.

Linkbuilding

Ako pracujeme?

Máme databázu silných stránok, na ktorých vám vieme umiestniť spätné odkazy. Naši copywriteri vám pripravia originálne články, ktoré následne umiestnime na rôznych doménach.

Prečo práve my?

Sme mladí a kreatívni. V našom portfóliu máme množstvo silných domén, ktoré majú vysokú hodnotu a zlepšia silu Vašej stránky

SEO nie je iba o dosahovaní popredných pozícií vo vyhľadávačoch. Optimalizácia pre vyhľadávače je v prvom rade o približovaní sa k Vašim zákazníkom, o porozumení ich potrieb. Zameriavame sa na kľúčové slová vyhľadávané Vašimi zákazníkmi. Dbáme na kvalitnú a prehľadnú štruktúru Vašej webstránky. Usilujeme sa o čo najvyššiu efektivitu Vášho webu. Ak je SEO správne nastavené, prinesie Vám nových klientov v podstate zadarmo. Celková analýza dokáže určiť Vaše silné a slabé stránky, na základe ktorých Vám vieme vypracovať stratégiu na zlepšenie Vašej návštevnosti. Je dôležité mať informácie.

Chcem analýzu zadarmo

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.