Simona Szászová
CEO, Sales manager

Simonka miluje prírodu, hory, svoju prácu a ľudí, ktorými sa obklopuje. Ak akurát nepracuje, tak jazdí na koňoch. Jej asistentkou je náš obľúbený jazvečík Sandy, ktorý často svojou prítomnosťou spestruje naše všedné pracovné dni.

Miriam Holá
Managing director, Online specialist

Vychutnať si život naplno, veľa sa smiať a tráviť čas v prírode. To je Mirkin svet a to, čo ju baví.
Mirka je milovníčka dobrého jedla, snowboardingu a spoznávania nových dobrodružstiev. Ak jej ostane chvíľka pre seba, rada si prečíta dobrú knihu či pozrie príjemný film.

Paulína Štofirová
Account Manager

Fascinuje ju geografia, a preto veľa cestuje po zabudnutých koncoch sveta, baví ju takmer každý šport – hrá (a pozeráva) futbal, pivo pije najradšej z plechovky, veľa sa smeje a myslí si, že občasný hejt nezaškodí.

Nika Duchová
Account Manager

Nika je dôkazom toho, že aj vyštudovaná hygienička sa dokáže venovať online marketingu. A nie len tomu. Svoj voľný čas rada venuje nekonečne dlhým prechádzkam v prírode, dobrej káve, pečeniu, a samozrejme, degustovaniu svojich výtvorov.

Thomas Svitok
Social Media Specialist

Aktívne sa venuje futbalu, ktorý mu zaberá skoro všetok voľný čas. Okrem toho si rád prečíta zaujímavú knihu a do roboty chodí na skejte. Ak sa dá, snaží sa každý rok spoznať aspoň dve nové krajiny. Tvrdí, že jediná konštantná vec v živote je zmena a v online svete to platí hneď dvakrát. Preto neustále sleduje novinky zo sveta Facebooku a Instagramu.

Júlia Ptašinská
Junior Social Media Specialist

Cieľavedomá usmievavá študentka, ktorá sa okrem iného venuje fotografovaniu a zdokonaľovaniu sa v grafických programoch. K jej prednostiam nepochybne patrí vytrvalosť a pevná vôľa. V jej voľnom čase ju môžete nájsť obklopenú jej milujúcou rodinou, partnerom, ale obzvlášť v kruhu tých najmenším.

David Forgáč
PPC Specialist

Milovník adrenalínu, náš PPC špecialista Dávid, berie svoju prácu zároveň ako koníček. Okrem iného rád sleduje vývoj online marketingu, ktorý sa neustále mení. Ak nesedí za kompom a nesleduje novinky, relaxuje aktívne buď v horách alebo s činkami v rukách.

Marcel Hromník
Junior PPC Specialist

Marcel je náš mladý PPC špecialista, ktorý je okrem iného veľkým fanúšikom hudby, tetovania a dobrého street-foodu. Svoj voľný čas rád trávi v okruhu priateľov alebo pri dobrom seriáli, či filme.

Ján Zachar
Graphic Designer

Chodil na Školu umeleckého priemyslu a Vysokú školu výtvarných umení. Napriek mladému výzoru má už 75 rokov a prešiel množstvom umeleckých profesií. Futbal hrával za Bohemians Praha a hokej za Púpavovú 8. Grafike sa venuje od roku 1990.

Mika Polohová
Copywriter

Stále ma so sebou dva až tri mobily, notebook a zápisník na nápady. Keď nepíše, odchádza do sveta, v ktorom vyrastala. Bez signálu a internetu, kde zavára kompóty, varí džem, okopáva záhradku a počúva príbehy starých ľudí.

Maroš Kovalik
Internship

Zanietený samouk v rôznych oblastiach, ktorý rád číta, objavuje a cestuje Slovenskom i svetom. Fanúšik spontánnych nápadov a adrenalínových atrakcií, no zároveň si vie často dopriať oddych.