Referencie

Partneri

Cretivesites.sk
Vibration
BugesWeb

Spolupracujeme

Viva
Futbalovysen.sk
Securido.sk
Hortim
Slovenské elektrárne
Magnety.cz
Sorea.sk
Spa Rajecké Teplice
Klingel

Povedali o nás

Protetika

Jana Mlynarovičová – marketing specialist PROTETIKA: S agentúrou Entercompany spolupracujeme na prvej kampani, ale ich prístup, osobné nasadenie a spoľahlivosť sme ocenili ihneď. Komunikácia bola pružná a profesionálna. V čase dovoleniek bolo veľmi príjemné aj zastúpenie nad rámec služieb, ktoré bežne agentúra poskytuje.

Internetové stavebniny

So spoločnosťou EnterCompany spolupracujeme už viac rokov a to preto, že sme s ich službami veľmi spokojní. Vystriedali sme už mnoho spoločností s podobným rozsahom služieb a s Entercompany sme najviac spokojní. Sú na vysokej odbernej úrovni a spolupráca s nimi je príjemná a navyše rýchla. Odporúčame každému, kto chce byť úspešný.

Futbalovysen.sk

Futbalový sen

Ďakujeme mladému dynamickému tímu EnterCompany za ich podporu pri online kampaniach a propagovaní našej spoločnosti. Už po prvom mesiaci spolupráce sme zaznamenali nárast objednávok, ktoré sa držia na stabilných číslach.

Viavital

PaedDr. Peter Glocko – majiteľ centra zdravia ViaVital: Príprava kvalitného webu a rozširovanie klientely – to boli moje ťažiskové požiadavky, s ktorými som vstupoval do spolupráce so spoločnosťou Entercompany. Po niekoľkých týždňoch kvalitnej obojstrannej komunikácie sa obe začali napĺňať, pričom oceňujem, že každý krok mi bol kompetentne vysvetlený a profesionálne vykonaný. V spolupráci naďalej pokračujeme, lebo som pochopil, že online prostredie je veľmi dynamické i miestami komplikované, a preto potrebujete niekoho, kto vám bude dávať neustále tipy, ako sa v ňom presadiť. S Entercompany to ide.

Albumshop

Mgr. Karol Píry – riaditeľ spoločnosti: Firma EnterCompany odviedla pre moje projekty obrovský kus práce. Vážim si profesionlitu aj ochotu s ktorou k výzvam pristupujú.

Aval-jz

Team AVAL-JZ: Ďakujeme za výbornú spoluprácu, ktorá má významný podiel na prílive zákazníkov aj v jarnom období, kedy býva spravidla práce pomenej. Vaša práca a naše meno AVAL-JZ je tou správnou kombináciou zaručujúcou kvalitu a spokojnosť.

Lekáreň Sedmokráska

Mgr. Špaňárová: Naštartovať novú klientelu pre novozaložený eshop a vyladiť funkcionalitu pri takom množstve položiek, ktoré predávame je naozaj práca na plný úväzok. Spoločnosť EnterCompany má ťah na bránku.

Novplasta, s.r.o.

CEO Lívia Naništová: Momentálne pracujeme na online marketingovej stratégii pre vybrané krajiny západnej Európy, kam exportujeme naše výrobky už 20 rokov. Vyberáme si spoľahlivých partnerov.

Quick’n’Smart Solutions

So spoločnosťou EnterCompany s.r.o. sme v období január – marec 2017 spolupracovali na komplexnom vytvorení a optimalizácii web stránky našej spoločnosti. Vzhľadom na business sektor, v akom sa pohybujeme, očakávali sme high-end profesionálne riešenia a prístup. Pri spätnom hodnotení spolupráce môžeme konštatovať, že výsledok v podobe novej web stránky, osobitne koncept, grafika, rozhrania, ako aj proklientský spôsob komunikácie špecialistov z EnterCompany prevýšili naše očakávania.

Spoločnosť ProCeram je na českom trhu hlavným dodávateľom pre developerské projekty. Zastrešovali sme pre nich vytvorenie a realizáciu komunikačnej stratégie.

Spoločnosti PROTETIKA sme pomáhali so správou Facebooku, PPC kampaní, k prebiehajúcim kampaniam sme vytvárali landing page-e (pristávacie stránky). Celú kreatívu dali do rúk len nám.

Pre spoločnosť Novplasta sme zastrešovali komunikačnú stratégia pre online na zahraničných trhoch, SEO optimalizáciu a nový web.

Holandská spoločnosť p. van Dam en Zn. b.v. potrebovala vytvoriť korporátnu identitu a zastrešiť komunikáciu na českom trhu. Firme zabezpečujeme výkonnostný marketing (Google Adwords), tvoríme copywriting a spätné odkazy.

Barytu sme sa starali o tvorbu relevantného obsahu na web na základe analýzy kľúčových slov. Následne sa články umiestňovali na ďalšie relevantné weby, aby tak bola firma lepšie dohľadateľná (linkbuilding).

Konzultačnej spoločnosti Kopex s vyše 25 ročnými skúsenosťami sme vytvárali korporátnu identitu a novú webstránku. Následne sme jej zastrešili celú komunikačnú stratégiu.

Kúpeľom Rajecké Teplice sme pomáhali s celým online marketingom. Spravovali sme im PPC kampane, Facebook, vytvárali newslettre, coypwriting, kompletne sme im menili štruktúru webstránky.

Druhá najväčšia realitná sieť na Slovensku nás požiadala o spoluprácu pri správe Facebooku, PPC kampaní, pri tvorbe relevantného obsahu na web a takisto pri SEO off page optimalizácii.