Riešenia

Mám málo návštevníkov na webe

Web by mal slúžiť ako Vám, tak aj Vašim zákazníkom, ktorí sú kľúčom k u úspechu. Dostaneme Váš web do kontaktu s viacerými návštevníkmi, ktorí sa v budúcnosti môžu stať vašimi cennými zákazníkmi.

Chcem viac návštevníkov

Nie som na Googli dohľadateľný

To už nemusí byť žiadny problém. Zverte sa nám a vďaka správnej optimalizácii pre vyhľadávače a tvorbe hodnotného obsahu sa zvýši organická návštevnosť a Vaši zákazníci vás cez Google ľahšie nájdu.

Chcem sa zviditeľniť

Z reklamy na Google nemám objednávky

Zistíme, prečo sú vaše PPC kampane neefektívne. Komplexná a precízna analýza Vášho Google AdWords účtu odhalí nejednu chybu. So správne nastavenými kampaňami v rámci Google reklamy nehrozí, že budete mať o objednávky núdzu.

Chcem zvýšiť lojalitu

Moju značku pozná málo zákazníkov

Pre budovanie kvalitných a stabilných vzťahov so zákazníkmi a budovanie značky je potrebná efektívna komunikácia. Navrhneme Vám komunikačnú stratégiu, vďaka ktorej na vás zákazníci už nezabudnú.

Chcem zefektívniť komunikáciu

Fanúšikovia na Facebooku málo reagujú na moju aktivitu

Vaše sociálne siete už nemusia ostať nepovšimnuté. Postaráme sa o Vaše účty na sociálnych sieťach, ktoré budú podporovať a zvyšovať lojalitu vašich klientov.

Chcem zefektívniť komunikáciu

Moje tržby nie sú také, ako by som chcel

Navrhneme riešenia pomôžeme Vám prezentovať sa a dostať Váš web do popredia. Získate tak dôležitých zákazníkov, ktorí sú základom úspechu a zvyšovania tržieb.

Chcem vyššie tržby

Neviem si poradiť s tvorbou obsahu

Obsahový marketing pre Vašu firmu už nemusí byť viac problém. Zastrešíme pre Vás komplexný content marketing vrátane copywritingu. Tvorba kvalitného obsahu pridá webu kreatívnu stránku a originalitu, ktorá pomáha k zvyšovaniu lojality klientov.

Chcem originálny content